1.Προκύρηξη εκδρομής για Καλαμάτα

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2014-2015

1α. Επιλογή καλύτερης προσφοράς

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Στην Καλλιθέα σήμερα 2-2-2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.00 πμ, στο γραφείο της Διευθύντριας του 7ου Γυμνασίου Καλλιθέας κα Τάτση Αμαλίας ΠΕ04, συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την 3ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή – με εγκεκριμένο πρόγραμμα σχολικών δραστηριοτήτων – των μαθητών του σχολείου μας στην Καλαμάτα.

Κατά την συνεδρίαση παρίσταντο οι:
1.Τάτση Αμαλία ΠΕ04, Διευθύντρια - συνοδός, ως Πρόεδρος
2.Πανταζόγλου Θεοφάνης ΠΕ01, Υποδιευθυντής .
3.Σπήτα Βασιλική ΠΕ02, εκπαιδευτικός – συνοδός.
4.Σαφαρή – Ψαχούλια Δήμητρα, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.
5.Δημητριάδου Ελένη, μαθήτρια της Γ2 τάξης, πρόεδρος του 15μελούς συμβουλίου των μαθητών

Η Διευθύντρια του σχολείου ενημέρωσε την επιτροπή: 1) για την 129287/Γ2/2-12-2012 (ΦΕΚ 2769 τ. Β ) Υ. Α. και 2) ότι κατατέθηκαν 4 προσφορές εμπρόθεσμα. Στη συνέχεια ανοίχτηκαν οι προσφορές για να αξιολογηθούν σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

α/α ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΤΙΜΗ    ΔΙΑΜΟΝΗ ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΣΗΜΑ
1 VLASSOPOULOS 125 MESSINIAN BAY

ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ- 1 ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ- ΑΣΦΑΛ. ΚΑΛΥΨΗ - ΣΥΝΟΔΟΣ

2 MANESSIS 139 MESSINIAN BAY

ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ- ΑΣΦΑΛ. ΚΑΛΥΨΗ - ΣΥΝΟΔΟΣ

3 ANOTHER TOUR 145 ELITE HOTEL

ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ- ΑΣΦΑΛ. ΚΑΛΥΨΗ - ΣΥΝΟΔΟΣ

ΝΑΙ
4 IQ HOLIDAYS 88 OSTRIA HOTEL ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ- ΑΣΦΑΛ. ΚΑΛΥΨΗ – ΣΥΝΟΔΟΣ. ΔΕΝ ΠΛΗΡΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 2** ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΝΑΙ

Τελικά η Επιτροπή μεταξύ των προσφορών κατέληξε ομόφωνα στην Νο 1 ως συμφερότερη.
Για το λόγο αυτό συντάχθηκε το παρόν πρακτικό και υπογράφεται με την παρατήρηση να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

H ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Τάτση Αμαλία ΠΕ04, Διευθύντρια - συνοδός, ως Πρόεδρος.
Πανταζόγλου Θεοφάνης ΠΕ01, Υποδιευθυντής.
Σπήτα Βασιλική ΠΕ02, εκπαιδευτικός – συνοδός.
Σαφαρή – Ψαχούλια Δήμητρα, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων
Δημητριάδου Ελένη, μαθήτρια της Γ2 τάξης, πρόεδρος του 15μελούς συμβουλίου των μαθητών.