1.Προκήρυξη εκδρομής για Ιωάννινα

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024

Επιλογή βέλτιστης προσφοράς

Στην Καλλιθέα σήμερα 1-4-2024 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.00 πμ, στο γραφείο της Διευθύντριας του 7ου Γυμνασίου Καλλιθέας κας Σπήτα Βασιλικής ΠΕ02, συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την 3ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή – με εγκεκριμένο πρόγραμμα σχολικών δραστηριοτήτων – των μαθητών του σχολείου μας στα Ιωάννινα.

Κατά την συνεδρίαση παρίσταντο οι:
1.Σπήτα Βασιλική ΠΕ02, Διευθύντρια - συνοδός, ως Πρόεδρος
2.Κρανιάς Δημήτριος ΠΕ03, Υποδιευθυντής - συνοδός .
3.Παπακωνσταντίνου Στέργιος ΠΕ04, εκπαιδευτικός – συνοδός.
4.Ραϊδη Ιουλία, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.
5.Νερατζάκη Ηλέκτρα, μαθήτρια της Γ2 τάξης, πρόεδρος του 15μελούς συμβουλίου των μαθητών

Η Διευθύντρια του σχολείου ενημέρωσε την επιτροπή: 1) για την Κοινή Υπουργική Απόφαση Αριθμ. 20883 /ΓΔ4/2020 ΦΕΚ 456/Β/13-2-2020 και 2) ότι κατατέθηκαν 3 προσφορές εμπρόθεσμα. Στη συνέχεια ανοίχτηκαν οι προσφορές για να αξιολογηθούν σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

α/α

ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ

ΤΙΜΗ

ΔΙΑΜΟΝΗ

ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΑΡΟΧΕΣ

ΣΗΜΑ

VLASSOPOULOS

LA SUITE BOUTIQUE HOTEL AND SPA 4*

ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ- 4 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΕ 50% ΕΚΠΤΩΣΗ - ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟ ΑΓΟΡΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ - ΑΣΦΑΛ. ΚΑΛΥΨΗ - ΣΥΝΟΔΟΣ

HAPPY DAYS TRAVEL

ΑΑR HOTEL AND SPA 4*

ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ- ΑΣΦΑΛ. ΚΑΛΥΨΗ - ΣΥΝΟΔΟΣ - ΞΕΝΑΓOΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ TRAVEL

ΑΑR HOTEL AND SPA 4*

ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ- ΑΣΦΑΛ. ΚΑΛΥΨΗ - ΣΥΝΟΔΟΣ

ΝΑΙ

Τελικά η Επιτροπή μεταξύ των προσφορών κατέληξε ομόφωνα στην Νο 1 ως συμφερότερη.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε το παρόν πρακτικό και υπογράφεται με την παρατήρηση να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

H ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Σπήτα Βασιλική ΠΕ02, Διευθύντρια - συνοδός, ως Πρόεδρος
Κρανιάς Δημήτριος ΠΕ03, Υποδιευθυντής - συνοδός .
Παπακωνσταντίνου Στέργιος ΠΕ04, εκπαιδευτικός – συνοδός.
Ραϊδη Ιουλία, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.